درباره ما :

مجموعه شهر دکور محصولات مختلفی را در رابطه با دکوراسیون منزل که شامل کاغذ دیواری،پارکت لمینت،پرده زبرا،کناف و نورپردازی ،انواع سقف کاذب،انواع آینه دکوراتیو،بین کابینتی،سنگهای تزئینی،کف پوش،انواع پرده،روتختی ،قرنیز و ابزار،گچ بری آماده ،انواع دیوارپوش و ده ها محصول دیگر میباشد،با مناسب ترین قیمت ها و بهترین متریال روز در اختیار کاربران قرار می دهد و این شرایط را فراهم کرده تا شما بتوانید هر آنچه برای چیدمان دکوراسیون داخلی منزل مورد نیاز است را از بین محصولات انتخاب کرده و خریداری نمایید.

مجموعه شهر دکور علاوه بر اینکه محصولات خود را به صورت حضوری در نمایشگاهی شامل ۳ طبقه که المان های دکوراسیون داخلی را در بر می گیرد ارائه می دهد تا شانس تست حضوری کالا را برای خریداران فراهم نماید، محصولات خود را به صورت اینترنتی نیز به فروش می رساند.
بنابراین شما می توانید در هر کجای ایران که باشید با اتصال به شبکه اینترنت و مشاهده محصولات در سایت، توسط تلفن همراه و یا سایر ابزارهای ارتباطی، تمام محصولات را مشاهده کنید و مقایسه های لازم را انجام داده و بهترین گزینه را متناسب با هدف خود خریداری نمایید.
خوشبختانه پرسنل بخش فروش تیم شهر دکور در طول روز پاسخگوی سوالات شما در رابطه با انواع محصولات هستند و چنانچه آشنایی با خرید اینترنتی نداشته باشید یا روال کار را ندانید، با صبر و شکیبائی مرحله به مرحله شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید یک خرید خوب و آگاهانه انجام دهید.
در نهایت اگر محصولی را خریداری نمایید، در هر کجای ایران که باشید با بسته بندی محکم و بدون مشکل درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.